Beszámoló az Usteri (Svájc) Speciális Olimpiai versenyről.

Június 8-9-én a Svájci Usterben Speciális Olimpiai, Adaptív judo versenyt rendeztek az  EJU keretein belül. A nagy nemzetközi mezőnyben  Clubbunkat Markó Gergely képviselte. A verseny rendezés elve szerint szombaton csapatversenyre került sor. Versenyzőnk a harmadik helyezést elért csapat tagja volt.

Vasárnap tartották az egyéni bajnokságot, Markó Gergely itt második helyezést ért el.

A svájci órapontossággal szervezett verseny hatalmas élmény volt az egész csapatnak, és rengeteg izgalmas élményt gyüjtőttek Svájcban és Ausztriában.

Az esemény súlyát növelte, hogy a csapatot elkísérte Máté-Schwarcz Gergely, a szövetség sportigazgatója.

Clubbunk köszönetet mond Juhász József Szövetségi Kapítánynak, Juhász Dániel Szövetségi Edzőnek, Megyeri László Edzőnek, akik mindenben támogatták és segítették a versenyzőket.

Markó Gergely ezúton köszöni Clubja támogatását és edzői felkészítését, és bizik benne, hogy a következő versenyekre több clubtársa is bekerül a válogatottba.

Fotók az eseményről: