Évzáró vacsora a Fenyőgyöngye étteremben!

Az egyesület 17. születésnapi évzáró vacsoráját a Fenyőgyöngye étteremben ünnepeltük 60 fővel. Jelen volt az egyesület edzőin és támogatóin kívül versenyzőink és hozzátartozók, szülők, barátok. Az egyesület elnöke Ozsvár András judo mesteredző beszédében beszámolt az egyesület munkájáról az elmúlt egy éves időszakáról. A tagság ezt elfogadva meghalgatta a2022 évi terveket és feladatokat. Ezután a Magyar bajnokságokon jól szerepelt versenyzők serleg jutalomban részesültek. Barczikay Ákos, Gombás Bálint, Paár Viktória, Sztankó Dániel, Galó Bence, Molnár Zsombor, Kappéter Márton, Varga Dávid, Stéhl Gábor. Könyv jutalomban részesültek: Körtvélyessy Noémi, Rézmovits József, Smid Lili, Bobb György, Paár Csongor, Staudt Ádám. A pezsgős koccintás után jóétvággyal fogyasztottuk a finom vacsorát.

Paár Viktória   Ozsvár András

Stéhl Gábor                                                                                                                                    Varga Dávid

Sztankó Dániel                                                                                              Márczy Zoltán