Évzáró Ünnepség!

December 23.-án az egyesület évzáró ünnepségén elismeréseket és ajándékokatkaptak a versenyzők és edzők. A nehéz körülmények között felkészült versenyzők jól teljesítettek. Az országos egyesületi rangsorban 10 helyezéssel előbbre végeztünk! A felkészülést nehezítette a helyi Önkormányzat intézkedései mely a soron támogatásunkat elvette. Továbbá a használati szerződésünk lejárta után a központi létesítményünkre, melyet mi építettünk ki céljaink megvalósítására bérleti díjat szabtak ki. Versenyzőink már készülnek a 2021 évadra. A munkájukhoz aláöltözőt kaptak. Az edzők egyesületi pólókat vihettek haza. Bandibácsi pogácsát sütött, a lányok szendvicseket készítettek. Az ajándékozás után baráti beszélgetéssé alakult az évzáró.

Gratulálunk!

Ozsvár András serleget ad át Paár Viktóriának